רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

דוד שמש מחירים

 

הזמינו שירות התקנת דוד שמש אונליין


דוד שמש מחירים
דודי שמש מחירים | דודי שמש נירוסטה
דודי שמש נירוסטה נחשבים כמתקדמים ואיכותיים יותר בשוק דודי השמש במדינת ישראל. מחירי דודי שמש נירוסטה גבוהים קצת יותר ממחירי דודי שמש מצופים באמאיל אך רכישתם משתלמת ביותר וכוללת יתרונות רבים .
הנירוסטה הינה פלדת אל חלד העמידה בפני קורוזיה חלודה אבנית אינה מתחמצנת עם המים ואינה מוסיפה חלודה שמזהמת את המים ממש כמו סיר בישול נירוסטה . זאת הסיבה שניתנת לדודי נירוסטה אחריות לתקופה ארוכה יותר משמעותית משאר הדודים - 12 שנות אחריות (לאומת 5 שנים) .
בנוסף לכך לדודי השמש נירוסטה יתרונות נוספים רבים כגון : שיכבת בידוד נוספת השומרת על חום המים וחוסכת בבחשמל ומערכת חימום חשמלית מתקדמת ( 2 גופי חימום ) המחממת את המים בחורף ביעילות.

מחיר דוד שמש נירוסטה בנפח 150 ליטר 4000 ש"ח

ההצעה מתיחסת לדוד בלבד ללא קולטים וללא התקנה.
הובלה והתקנה בתוספת 500 ש"ח.

דוד שמש מצופה אמאיל
דודי שמש מצופים אמאיל מיוצרים בארץ ישראל משנות השבעים . מדובר בדוד המיוצר מברזל המצופה בשיכבת הגנה אמאיל נגד חלודה ממש כמו סירי האמאיל שהיה פעם לסבתא רק שגם סבתא כבר עברה לסיר נירוסטה . יתרונותם של דודי האמאיל בכך שהאמאיל נותן הגנה סבירה נגד חלודה . חסרונו של דוד שמש אמייל : כל עקרת בית יודעת שסיר אמאיל שאינו יצוק אינו עמיד הציפוי נסדק דודי שמש אמאיל המיוצרים בארץ אינם יצוקים דוד שמש עובד בתנאי לחץ וטמפרטורה (ממש כמו סיר לחץ) ולכן ציפוי האמאיל נסדק ווהחלודה תופסת את מקומו . בנוסף לכך מי צריך סיר אמאיל אם יש סירים מנירוסטה?


מחיר דוד שמש מצופה אמאיל 1499 ש"ח .
הובלה והתקנה בתוספת 290 ש"ח.

 

דוד שמש פוליטון
דודי שמש מצופים בפוליטון/ אמילטון וכל מה שקשור לבטון . דודים אלו מיוצרים בארץ בעשור האחרון ואולי קצת מעבר לכך מדובר בעצם בדוד ברזל המצופה בבטון על כל המשתמע מכך יתרונו היחיד הוא מחירו הזול.

מחיר דוד שמש מצופה פוליטוןן 1199 ש"ח
הובלה והתקנה בתוספת 290 ש"ח

המחירים מתיחסים לדוד בלבד ללא קולטים